Apartamenty górskie nad jeziorem Czorsztyńskim z widokiem na Tatry i Pieniny Life Czorsztyn Resort & Spa ****

Inwestycja w górach polega na zakupie luksusowego domku z sauną bądź apartamentu w nowo budowanym condo hotelu Life Czorsztyn Resort & SPA****, który będzie zarządzany przez operatora gwarantującego 7% stopę zwrotu przez okres 20 lat. Ponadto każdy inwestor ma zagwarantowany 14 dniowy bezpłatny pobyt właścicielski w Resorcie.

Life Czorsztyn Resort & Spa**** realizowane jest w miejscowości Kluszkowce nad Jeziorem Czorsztyńskim, około 100 km od Krakowa (90 minut samochodem), oraz 40 km od Zakopanego (30 min).  Zakończenie inwestycji grudzień 2020.

Life Czorsztyn Resort & Spa**** to połączenie nowoczesnej architektury z tradycjami Podhala. Baseny, siłownia, strefa fitness to miejsca, w których goście mogą aktywnie wypocząć i zadbać o formę. Na najmłodszych czeka specjalna Strefa Zabaw oraz wykwalifikowany personel, który zadba o ich bezpieczeństwo. Bogata strefa SPA & Wellness, sauny, gabinety kosmetyczne i restauracja z tarasem widokowym to z kolei możliwość relaksu na wiele sposobów. Oprócz tego Life Czorsztyn Resort & Spa, to komfortowe warunki dla biznesowych spotkań, szkoleń oraz konferencji, które odbywają się w nowoczesnej sali mogącej pomieścić aż 300 osób. Hotel znajduje się w odległości 50 metrów od jeziora Czorsztyńskiego. Jezioro daje mnóstwo możliwości aktywności: pływanie, kajaki, rowerki wodne, żaglówki, windsurfing, kitesurfing.

Life Czorsztyn Resort & Spa **** to hotel, w którym znajdzie się zaplecze konferencyjno – bankietowe, restauracja z tarasem widokowym na panoramę Tatr i Jezioro Czorsztyńskie oraz centrum SPA z basenem. Na terenie Resortu znajdziemy także inne atrakcje m.in. place zabaw dla dzieci, alejki spacerowe, ścieżkę zdrowia, korty do squasha, mini golf, ścianka wspinaczkowa, mikro kino, salon wirtualnej rzeczywistości.